روش سریع رفع خروپوف در 3 دقیقه

شروع موضوع توسط admin ‏11/10/20 در انجمن دانستنی ها

 1. admin

  admin Administrator عضو کادر مدیریت

  این یکی از ساده ترین و طبیعی ترین روش و تکنیک برای بهینه سازی سلامت شما می باشد. این روش یکی از انواع نفس کشیدن می باشد که از خروپف و بی خوابی های شبانه جلوگیری می کند. این تکنیک یک روش بسیار قدرتمند برای مشکلات مربوط به تنفس شناخته شده است.

  اگر شما روش درست نفس کشیدن را یاد بگیرید، در واقع به اکسیداسیون بهتر بافتها و اندام هایتان، از جمله مهمترین بخش بدن مغز کمک کرده اید.
  همانگونه که می دانید راه های زیاد و مفیدی برای بهبودی سلامت بدن وجود دارند. این تکنیک برای مراقبت از شرایطی همچون اختلالاتی در خواب (بی خوابی) و اضطراب بیش از حد می باشد.

  [​IMG]

  در این روش نباید قادر به شنیدن صدای نفس کشیدن باشید، همانگونه که در خواب نمی توانید صدای نفس کشیدنتان را احساس و گوش کنید. جابجایی کمی باید در قفسه و شکم هنگام نفس کشیدن باشد. دهان باید بسته باشد.

  روش هایی برای عملکرد بهتر و رفع خروپوف در کوتاه ترین مدت

  1. از طریق بینی نفس بکشید و بازدم را هم از طریق بینی انجام دهید.
  2. با استفاده از دستتان راه های بینی را ببندید تا هیچ هوایی به ریه ها وارد نشود.
  3. تعداد ثانیه ها را بشمارید.
  4. در طی مرحله 3 ممکن است شما اولین حرکات غیر ارادی در عضلات تنفسی خود را احساس کنید. در این زمان، شکم شما حرکت تندی خواهد داشت و اطراف گردن منقبض میشود.
  5. در آخر، استنشاق شما آرام خواهد گرفت.
  6. بعد از مراحل بالا فقط از طریق بینی دم و بازدم کنید. این تکنیک بسیار کارآمد و مفید می باشد و از خروپف و بی خوابی جلوگیری می کند.
   

به اشتراک بگذارید