گونه گذاری بدون جراحی با تزریق ژل و چربی

شروع موضوع توسط admin ‏21/1/17 در انجمن تزریق ژل و چربی

 1. admin

  admin Administrator عضو کادر مدیریت

  گونه‌ گذاری بدون عمل جراحی:
  گونه‌ گذاری با روش‌های غیر جراحی، یک عمل زیبایی است که به منظور برجسته کردن گونه با استفاده از ژل تزریقی و یا جراحی پروتز گونه انجام می‌شود. گونه‌هایی که در اثر افزایش سن، بیماری و یا صفات ارثی، تخت هستند و یا افتادگی دارند، می‌توانند از طریق برجسته کردن و گونه‌گذاری، شاداب و برجسته شوند.

  بهترین کاندیدای گونه‌گذاری چه کسانی هستند؟
  بهترین کاندیدا برای گونه‌گذاری بدون عمل جراحی، افرادی هستند که از سلامت کلی خوبی برخوردارند و درک کاملی از مزایای این روش دارند. تقریباً هر کسی که از فرم گونه‌های خود و یا تخت بودن آنها ناراضی باشد، ممکن است کاندیدای مناسبی برای درمان باشد.

  هر چند گونه‌گذاری و برجسته کردن گونه به تنهایی می‌تواند نتایج بسیار خوبی داشته باشد، اما برای نتایج چشمگیرتر می‌توان این عمل را همراه با سایر عمل‌های جراحی انجام داد. به عنوان مثال، جراحی پلک (لیفت پلک) یا لیفت ابرو (لیفت پیشانی) را می‌توان برای جوان‌سازی صورت اضافه کرد.

  مزایای برجسته کردن گونه با روش‌های غیرجراحی
  • با اضافه کردن حجم به گونه‌های خود و گونه‌گذاری بدون جراحی می‌توانید به ویژگی‌های صورت خود تعادل بیشتری ببخشید. شما فرصت انتخاب دارید که میزان برجستگی گونه‌ها و مقدار تزریق ژل یا چربی به صورت خود را تعیین کنید.
  • هر چه برجستگی گونه‌های شما بیشتر باشد، تعادل و کانتور صورت شما بهتر خواهد شد.
  • با گونه‌گذاری بدون جراحی، پوست شل شده در زیر چشم و اطراف گونه‌های شما سفت‌تر خواهد شد.

  برجسته کردن گونه‌ها می‌تواند گونه‌های شل شده و افتاده را توپر و شاداب سازد و تعادل صورت را بهبود ببخشد. بهترین کاندیداهای این روش، افراد سالم، دارای انتظارات واقع بینانه و غیرسیگاری هستند
  روش غیرجراحی برای برجسته کردن گونه با استفاده از تزریق ژل انجام می‌شود. برای این منظور انواع مختلفی از ژل‌های HA (رقیق، متوسط و غلیظ) وجود دارد. حجیم و برجسته کردن گونه با استفاده از تزریق ژل یک روش نسبتاً ساده است. ابتدا صورت شما با یک ماده ضد عفونی، تمیز خواهد شد. سپس پزشک با استفاده از یک سوزن ظریف ژل حجم دهنده را در زیر سطح پوست گونه‌های شما تزریق می‌کند. تمامی این مراحل کمتر از 30 دقیقه طول می‌کشد.

  مزایا و معایب تزریق ژل
  • انجام تزریق ژل سریع است و تنها نیاز به یک بی‌حس کننده موضعی دارد.
  • نتایج آن فوری است و دوره نقاهت آن کم است (یا اصلاً ندارد).
  • تزریق ژل به گونه‌ها، تغییرات ظریفی ایجاد می‌کند که می‌تواند طبق نیازهای زیبایی شناسی شما تنظیم شود.
  •این ژل‌ها موقتی هستند و حفظ نتایج آنها نیازمند تکرار تزریق است.
  • برخی از افراد ممکن است مقداری حساسیت و کبودی و تورم را تجربه کنند.


   

به اشتراک بگذارید