هرگز با پوست خود این کارها را نکنید!

شروع موضوع توسط admin ‏16/1/17 در انجمن مرکز تخصصی پوست

 1. admin

  admin Administrator عضو کادر مدیریت

  کندن و ترکاندن آکنه
  اگر یک آکنه بیش از حد بزرگ است، سعی کنید به متخصص پوست خود برای تزریق کورتیزون، مراجعه کنید و یا مقدار کمی بنزوئیل پراکسید روی آن قرار دهید تا آن را بخواباند به آکنه مزمن، باید طبق دستور پزشک که به طور خاص متناسب با نوع پوست شما و نوع آکنه شما است، رسیدگی شود.

  خرید محصولات سفید کننده بدن
  سفید کننده هایی که بدون نسخه در دسترس هستند، بهترین استفاده را برای لباس دارند تا پوست. توصیه می شود که، هنگام خرید محصولاتی که شامل کِرِم محو کننده هستند، حداکثر احتیاط (به دلیل احتمال بروز تحریکات پوستی و درماتیت تماسی) به کار برده شود. ناهمگونی رنگ پوست، یک نگرانی آرایشی بسیار معمول است و داروهای موضعی وجود دارند که به سادگی می توانند به این مسئله رسیدگی کنند.

  قرار دادن خمیر دندان روی جوش
  هنگامی که شما برای خشک کردن آکنه، روی آن خمیر دندان قرار می دهید، pH پوستتان افزایش پیدا می کند و این منجر به خشکی، سوزش، و حتی تغییر رنگ پوست شما می شود.

  فراموش کردن کرم های ضد آفتاب
  نود درصد از نشانه های پیری و سرطان پوست، ناشی از قرار گرفتن بدون محافظت در معرض نور ماوراء بنفش است .

  تاثیر استرس بر روی پوست شما
  استرس، یک امر واقعی، غیر قابل اجتناب، و متاسفانه در همه جا حاضر است. همه ی ما دچار آن هستیم و به طرز متفاوتی با آن مقابله می کنیم، اما مارمور هشدار می دهد که به خاطر آن به پوست خود به صدمه نزنید.

  استفاده از لیف به عنوان یک لایه بردار و روشن کننده
  استفاده از لیف تقریبا به طور قطع منجر به فاجعه کامل و مطلق می شود.

  استفاده از روغن های صورت برای پوست های مستعد آکنه
  در برخی مواقع، استفاده از آن، مانند اضافه کردن هیزم به آتش است. پوست خود را بشناسید دوستان من، و اگر آکنه، برای شما، یک مشکل در زمان گذشته، حال و یا آینده است، از روغن اسطوخودوس دوری کنید.

  استفاده از الکل بر روی پوست
  بوی دارویی الکل فریاد می زند “ضد عفونی کننده” که واقعا هم ضد عفونی کننده است . اما زمانی که به عنوان یک پاک کننده پوست برای حذف آکنه، یا تمیز کردن بریدگی استفاده می شود، لایه ی طبیعی پروتئین، روغن، و اسیدهای چرب پوست را از بین می برد که در واقع موانعی برای بیرون نگه داشتن محرکها هستند.

  قرار دادن کرم های مو بر مخصوص بدن بر روی صورت
  این کار منجر به سوختگی، زخم و تغییر رنگ پوست می شود

   

به اشتراک بگذارید