رفع ودرمان لاغری صورت با تزریق ژل و چربی

شروع موضوع توسط admin ‏21/1/17 در انجمن تزریق ژل و چربی

 1. admin

  admin Administrator عضو کادر مدیریت

  روش‌هاي تزریقی به صورت از سال‌ها پيش در حد گسترده‌اي براي عمل‌هاي زيبايي و پزشکي مورد استفاده قرار مي‌گرفته‌ است. در اين روش، چربي به عنوان ارزشمندترين منبع حاوي سلول‌هاي بنيادي شناخته مي‌شود و در نتيجه، سلول‌هاي چربي تزريق شده بيشترين قابليت را در کمک به جوانسازي لايه‌هاي سطحي پوست دارند. روش کار در عمل تزريق چربي به اين صورت است که چربي از نقاطي از بدن که وجود آن لازم نيست و يا زائد و ناخواسته باشد برداشته شده و سپس در نواحي ديگري از بدن تزريق مي‌شود.
  رفع ودرمان لاغری صورت با تزریق ژل و چربی می تواند به از بین رفتن خطوط صورت و همچنین ایجاد حجم و پر کردن آن کمک کند.

  با بالا رفتن سن، صورت ما به طور طبیعی چربی های زیر پوستی خود را از دست می دهد. پس از آن، ماهیچه های صورت فاصله کمتری با پوست داشته و بنابراین خطوط خنده و یا دور چشم نمایان تر می شوند.
  همچنین، کشیده شدن پوست صورت به کاهش حجم آن کمک می کند. از عوامل دیگری که پوست صورت را تحت تاثیر قرار می دهند می توان به نور خورشید، وراثت و الگوی زندگی اشاره کرد.
  تزریق ژل می تواند برای افراد دارای آثار اولیه ی پیری بسیار مناسب باشد. همچنین می توان از آن به عنوان مکمل عمل جراحی جوانسازی صورت استفاده کرد.
  برای برخی از افراد، اعمال جراحی از قبیل لیفت صورت، لیفت ابرو یا لیفت پلک ها می توانند بهترین گزینه باشند. اعمال جوانسازی بدون جراحی مانند تزریق ژل به صورت نمی توانند نتایج مشابه را حاصل کنند ولی می توانند زمان نیاز به انجام جراحی لیفت صورت را به تعویق بیندازند.

  نواحی مناسب برای تزریق ژل و چربی
  مناطقی از صورت که می توان آن ها را به وسیله ی تزریق ژل یا چربی بهبود بخشید عبارتند از چین و چروک های روی پیشانی یا مابین ابرو ها و همچنین گود رفتگی های زیر چشم. تزریق ژل یا چربی همچنین می تواند برای بهبودی ظاهر مناطق اطراف بینی، ناحیه ی بین لب بالایی و بینی، خط فک و شقیقه ها استفاده شود. در واقع، با تزریق ژل یا چربی می توان جای زخم، گود رفتگی ها و یا لاغری هر منطقه ای از صورت را درمان کرد.

  تزریق ژل
  ژل های تزریقی در صورت، محصولاتی هستند که شامل کلاژن، هیالورونیک اسید و کلسیم هیدروکسیل آپاتیت بوده و پوست صورت را به وسیله ی از بین بردن یا کاهش چین و چروک های آن، محو کردن اسکار ها، بهبود ظاهر لب ها وبرجسته کردن لب ها و پر کردن جای حجم از دست رفته ی صورت، جوان می کنند.

  با بالا رفتن سن، پوست ما نسبت به چین و چروک ها و افتادگی حساس تر می شود. قرار گرفتن در معرض نور خورشید و همچنین سال ها حرکت ماهیچه های صورت (لبخند زدن، جویدن، حرف زدن) به تخریب بافت پوست صورت کمک می کنند. ژل های صورت، راه حل هایی موقتی تا طولانی مدت می باشند که می توان به وسیله ی انجام چند تزریق کوچک در نقاط خاصی از صورت، از آن ها در درمان ورفع لاغری صورت بهره مند شد.

  انواع مختلفی از ژل های صورت وجود دارند که هر کدام با یک یا چند هدف معین طراحی شده اند؛ مانند کاهش چین و چروک ها و یا برجسته کردن لب ها. پزشکان کلینیک سیب سرخ می توانند در جهت انتخاب بهترین نوع تزریقات صورت و همچنین مناسب ترین نوع ژل برای تزریق، به شما کمک کنند. ژل های صورت، می توانند در مناطقی از صورت که با بالا رفتن سن چربی و کلاژن خود را از دست داده اند، حجم ایجاد کرده و چین و چروک ها و خطوط را از بین ببرند. هیالورونیک اسید، یک ماده ی طبیعی در بدن است که نقش ژل ها را بر عهده دارد.

  صورت حجم خود را از دست داده و با پر رنگ تر شدن خطوط خنده حالت مسن تری پیدا می کند. همچنین با ایجاد خطوط ماریونت، عمیق تر شدن چین وسط چانه، باریک تر شدن لب ها و پایین آمدن گوشه های دهان، حالت چهره پیر تر خواهد شد. ژل های هیالورونیک اسید از جمله رستیلین و ژوودرم، درست در زیر این خطوط و چین و چروک ها تزریق شده و با باز گرداندن حجم از دست رفته در آن مناطق، به پوست ظاهری جوان تر خواهند بخشید.

  از تزریق ژل می تواند برای بالا بودن بیش از حد خط لب، نامتقارن بودن لب ها، برجسته کردن آن ها استفاده کرد و ظاهری زیبا و جوان برای صورت ایجاد کرد.

   

به اشتراک بگذارید