جوانسازی و پاکسازی پوست صورت با لیزر RF

شروع موضوع توسط admin ‏1/1/17 در انجمن لیزر پوست و مو

 1. admin

  admin Administrator عضو کادر مدیریت

  در صورتی که پیری، آکنه یا قرار گیری بیش از حد در معرض خورشید باعث شده که صورت شما پر از لکه، جای زخم یا چین و چروک شود، روش پاکسازی پوست وجوانسازی پوست با RF کمک می کند تا پوست جوان تر و سالم تری داشته باشید و همچنین اقدام به رف چین و چروک دور چشم نیز بکنید. در روش جوانسازی و زیبا سازی پوست صورت با لیزر به دقت پوست را لایه به لایه جدا می کند. سلول های پوستی جدیدی که در طول دوره بهبودی شکل می گیرند باعث می شوند که سطح پوست سفت تر و جوان تر شود. این روش به صورت مجزا یا به همراه روش های جراحی زیبایی صورت دیگر انجام می گیرد. یکی دیگر از روش های جوانسازی لیفتینگ پوست صورت می باشد.

  درمان
  با وجود اینکه مراحل روش تا حدود زیادی به نوع لیزر یا روش نوردرمانی مورد استفاده بستگی دارد، مشابهت های نیز وجود دارد. این روش های لیزر درمانی عموما در اتاقی انجام می شوند که مخصوص لیزر یا نوردرمانی است. قبل از انجام این روش، پوست تمیز می شود تا چربی ها و آرایش پاک شوند. به بیمار عینک محافظ داده می شود و این روش تحت بیهوشی موضعی صورت می گیرد. .
  در صورتی که از روش فوتودینامیکی تراپی استفاده می شود، ماده ای که باعث حساسیت بیشتر پوست به نور می شود استعمال می شود و به مدت سی دقیقه یا بیشتر روی پوست باقی می ماند.

  در روش پاک سازی و جوان سازی پوست صورت با لیزر آر اف متخصص پوست از یک لیزر یا دستگاه دستی دیگر که نور ساطع می کنند بهره می برد. با راه اندازی دستگاه، انرژی آزاد می شود. بعضی از افراد می گویند که احساس می کنند یک لاستیک به پوست آنها ضربه می زند. پس از انجام روش، برای کاهش تورم و ناراحتی از کمپرس یخ استفاده می شود.
   
  آخرین ویرایش: ‏19/1/17

به اشتراک بگذارید