تاریخچه برند اکسینرژی

شروع موضوع توسط admin ‏13/12/15 در انجمن برند اکسینرژی پاریس

 1. admin

  admin Administrator عضو کادر مدیریت

  اکسینرژی پاریس در سال 2001 توسط دکتر رافائل دورینک بوجود آمد .او دوران کودکی اش را به سبب شغل پدرش در دنیای دارو های زیبایی و ضد پیری سپری کرد . رافائل برای ادامه تحصیل رشته شیمی را برگزید ودر رشته «مهندسی فرمولاسیون محصولات آرایشی وبهداشتی» در مقطع دکترا از دانشگاه مونت پلییر فرانسه فارغ التحصیل شد.او در بخش تحقیق وتوسعه شرکت پییر فابر در لس آنجلس مشغول به فعالیت شد .


  بعدازدوسال رافائل به پدرش ملحق شد ودر ایجاد کلینیک های ضد پیری در سراسر دنیا ؛ او را همراهی کرد.وبه دلیل علاقه وافرش به این رشته در سال2001 تصمیم گرفت براساس دانسته ها وتجربیاتش، راهکارهایی جهت مراقبت از پوست و جلوگیری از پیری ارائه دهد ،لذا اکسینرژی پاریس متولد شد.این محصول هم اکنون در بیش از 45 کشور دنیا مورد استقبال قرار گرفته و به فروش می رسد .


  تمام هدف ما رساندن مواد مغذی و به تعویق انداختن روند پیری پوست با جدیدترین فرمولاسیون است.


  مفهوم کلی :


  اکسینرژی پاریس تحقیقات کامل و گسترده ای برای باز سازی پوست توسط سیستم های مراقبتی پوست انجام داده است . زیربنای اصلی این پیشرفت در راستای در مان های پوستی ،ضد پیری وپزشکی زیبایی دانش کامل از پوست و چگونگی عملکرد آن روند پیری و مشکلات خاص آن می باشد .


  بر پایه ی این تجربه فرمول هایی که به طور هدفمند به مشکلات متنوع پوستی پاسخ می دهند و نتیجه قابل لمس دارند کشف گردیدند .[​IMG]


  بعنوان مواد سازنده اصلی: فاکتوراکسیژن رسان پپتیدی ، مبنای کرم های اکسینرژی پاریس است که همراه و هماهمنگ با سایر سیستم های فعال خاص به مشکلات پوستی جواب می دهد .اکسینرژی پاریس نه تنها در مراحل باز سازی پوست کمک میکند بلکه آن را برای فعالیت بیشتر تحریک کرده در نتیجه به طور بارزی نوسازی سلولی را افزایش می دهد . غلظت مواد فعال سازنده و روش انتقال انها به داخل پوست (vectorization )نامیده می شود که به این طریق مواد تاثیر کامل خود را نه تنها به شکل ایده ال بلکه در کوتاهترین زمان بصورت قابل مشاهده انجام می دهند .


  اکسینرژی به دلیل خلاقیت در فرمولاسیون و تکنولوژی مطابق با آخرین پیشرفت های علمی بر مبنای ترکیب موثر سیستم های فعال با روش انتقال خاص همراه با نتایج قابل مشاهده باعث شده است این برند در جهان به رسمیت شناخته شود . فرمول های در مانی اکسینرژی بالاترین غلظت مواد مغذی دارویی ،جدیدترین آنتی اکسیدان ها ،بالاترین کیفیتphytoceutical ،پپتیدها ،و دیگر مواد سازنده فعال را به زیر سطح پوست برای فعال سازی و بهبود سلامت و ظاهر پوست میرساند . این محصولات علاوه بر تاثیر تخصصی به دلیل اینکه تقریبا فقط شامل مواد اولیه طبیعی و ارگانیک هستند با انواع پوست حتی پوست های حساس سازگاری دارند .
   
  آخرین ویرایش: ‏17/10/17
  ملکه زیبایی از این پست تشکر کرده است.

به اشتراک بگذارید